




Надувний махаючий чоловік аеромен 6 метрів для зовнішньої реклами з двома вентиляторами
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Надувний махаючий чоловік висотою 6 метрів для зовнішньої реклами, фестивалів, магазинів, торгових центрів та промоакцій. Аеромен активно рухається потоком повітря та добре помітний з великої відстані. Підходить для привернення уваги до відкриття магазину, вуличних заходів, сцен, виставок та рекламних майданчиків.
Конструкція працює від двох вбудованих вентиляторів 220 В та розрахована на постійну роботу на вулиці. Два вентилятори допомагають конструкції швидше наповнюватися повітрям та стабільно працювати навіть під час активного руху рук. Матеріал — міцний поліестер з поліуретановим покриттям. Можливе брендування, зміна кольорів та виготовлення під замовлення. Виробництво знаходиться у Києві, Україна. У комплект входить два вентилятори, сумка для транспортування та інструкція зі встановлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Слон |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Танцююча фігура |
| Застосування | Для зовнішнього використання |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Мінімальна робоча температура | -50 град. |
| Колір | Різні кольори |
| Живлення | Мережа 220В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Упаковка | Спеціальний мішок для транспортування |
| Розміри | |
| Висота | 6000 мм |
| Ширина | 3000 мм |
| Вага | 15 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | тканина поліестер з поліуретановим покриттям |
| Тип | аэромен |
- Ціна: 23 000 ₴

